Siliconebased

pjur Backdoor Relaxing Silicone 100ml

pjur Backdoor Relaxing Silicone 100ml

€ 0,45 - € 8,60

€ 86,00 pro Liter

incl. 19 % VAT excl. shipping costs

Eros Bodyglide

Eros Bodyglide

€ 4,70 - € 50,90

incl. 19 % VAT excl. shipping costs

Magaglide

Magaglide

€ 5,90 - € 20,90

incl. 19 % VAT excl. shipping costs

pjur Backdoor Anal Glide

pjur Backdoor Anal Glide

from € 6,70

incl. 19 % VAT excl. shipping costs

Pjur Original 100ml

Pjur Original 100ml

€ 9,40

€ 94,00 pro Liter

incl. 19 % VAT excl. shipping costs

Mr. B Glide

Mr. B Glide

€ 9,86 - € 92,00

incl. 19 % VAT excl. shipping costs

X-Man Lubricant

X-Man Lubricant

from € 12,90

incl. 19 % VAT excl. shipping costs

Gun Oil

Gun Oil

€ 13,90 - € 35,90

incl. 19 % VAT excl. shipping costs

DIBURNIUM Power Glide 250ml

DIBURNIUM Power Glide 250ml

€ 16,90

€ 67,60 pro Liter

incl. 19 % VAT excl. shipping costs

zenn Fisting Super Power Gel Anal

zenn Fisting Super Power Gel Anal

€ 17,90

€ 35,80 pro Liter

incl. 19 % VAT excl. shipping costs

Swiss Navy Silicone Lube 118ml

Swiss Navy Silicone Lube 118ml

€ 19,40 RRP € 23,70 you save 18.1% (€ 4,30)

€ 164,41 pro Liter

incl. 19 % VAT excl. shipping costs

%

Swiss Navy Anal Lube

Swiss Navy Anal Lube

€ 37,80

€ 159,49 pro Liter

incl. 19 % VAT excl. shipping costs

Swiss Navy Silicone Lube 237ml

Swiss Navy Silicone Lube 237ml

€ 34,80

€ 146,84 pro Liter

incl. 19 % VAT excl. shipping costs